Велосипед VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady
   Велосипед VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady
   Велосипед VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady

   Велосипед VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady

   Напиши рецензија (0)
   12.999 ден.
   13.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште KOMFORT црно ELI FEŠN

   Рачки на волан HERRMANS црни кратон

   Корпа ситноплетена црна 28"

   Волан CITY 620X22.2X25.4

   Сет V PVC без рачки кочници

   Педали PVC KLASIK AKCIJA

   Среден погон обичен 36Т коцка црн

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец обичен 1/2X1/8" MAYA

   Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава контра 36R KINA

   SP.28X1.3/8X1.5/8(37-622) H-841 DIJU

   Браник 28" метал SIRI

   Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL

   Гаранција:  1 година

   1280127
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28"/19" кафен Lady

   12.999 ден.
   13.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ