• Ново
  Велосипед EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY виолетово тиркизна боја
  Велосипед EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY виолетово тиркизна боја
  Велосипед EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY виолетово тиркизна боја

  Велосипед EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY виолетово тиркизна боја

  Напиши рецензија (0)
  10.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Седиште  HUABEI TEA  розе

  Рачки на волан MEGA црно розеви кратки

  Волан криви 620MM 22.2X25.4MM црн

  Сет V PVC без рачни кочници

  Педали FEIMIN PVC LADY

  Среден погон МТВ црн 22/32/42T

  Средна осовина MTB на штраф 5С

  Ланец MTB MAYA Z50 P7003

  Обрач V1 26" сива 36 RUPA V1.26SV.

  Предна глава MTB 36R

  Задна глава MTB 36R 

  SP.26X1.95 (52-559) CRNA VELOTYRE

  Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG

  Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T

  Заден менувач кинески на кука

  Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30

  1261090
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY виолетово тиркизна боја

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед EXPLORER SPY263 26"/17" DAISY виолетово тиркизна боја

  10.999 ден.
  со ДДВ