Велосипед EXPLORER NOR264 26'' north
   Велосипед EXPLORER NOR264 26'' north
   Велосипед EXPLORER NOR264 26'' north
   Велосипед EXPLORER NOR264 26'' north

   Велосипед EXPLORER NOR264 26'' north

   Напиши рецензија (0)
   15.500 ден.
   17.990 ден.
   Заштеди 2.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Има визуелно привлечен дизајн и е одличен за полупрофесионално возење. опремен со v-brake сопирачки кои овозможуваат прецизно сопирање.велосипедот има висококвалитетна опрема shimano за прецизно и безбедно менување на брзини,издржливи гуми mitas погодни за секаков вид на терен.

   Бренд: explorer

   Боја: бела, розева 

   Материјал: челик

   Тип: планински велосипед

   Димензија на тркала: 26 inch

   Величина на рамот : 16''

   Број на брзини: 18

   Висина на возач: 142-165cm (s)

   1261093
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER NOR264 26'' north

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER NOR264 26'' north

   15.500 ден.
   17.990 ден.
   Заштеди 2.490 ден.
   со ДДВ