• Ново
  Женски велосипед VISITOR FAS2822S6
  Женски велосипед VISITOR FAS2822S6
  Женски велосипед VISITOR FAS2822S6
  Женски велосипед VISITOR FAS2822S6

  Женски велосипед VISITOR FAS2822S6

  Напиши рецензија (0)
  10.999 ден.
  11.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  бренд: visitor

  боја: бела, мултиколор

  материјал : челик

  тип: v-brake

   fashion

  димензија : 28 inch

  број на брзини : 6

  висина на возач : 155-178cm (s/m)

  внатрешна висина на нозе : 69-84 cm

  големина на рам : 17 inch

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  1280140
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Женски велосипед VISITOR FAS2822S6

  16 други производи во иста категорија:

  Женски велосипед VISITOR FAS2822S6

  10.999 ден.
  11.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ