• Ново
  Женски велосипед EXPLORER SPY269
  Женски велосипед EXPLORER SPY269
  Женски велосипед EXPLORER SPY269
  Женски велосипед EXPLORER SPY269

  Женски велосипед EXPLORER SPY269

  Напиши рецензија (0)
  12.499 ден.
  13.999 ден.
  Заштеди 1.500 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  бренд: explorer

  боја: розе

  материјал: челик

  тип: v-brake

   mountain bike

  димензија: 26 inch

  број на брзини : 18

  висина на возач: 142-165cm (s)

  внатрешна висина на нозе: 69-84 cm

  големина на рам : 16 inch

  Гаранција: 12 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  1261124
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Женски велосипед EXPLORER SPY269

  16 други производи во иста категорија:

  Женски велосипед EXPLORER SPY269

  12.499 ден.
  13.999 ден.
  Заштеди 1.500 ден.
  со ДДВ