Велосипед EXPLORER ТАN260AM 26'' thunder
   Велосипед EXPLORER ТАN260AM 26'' thunder
   Велосипед EXPLORER ТАN260AM 26'' thunder
   Велосипед EXPLORER ТАN260AM 26'' thunder

   Велосипед EXPLORER ТАN260AM 26'' thunder

   Напиши рецензија (0)
   17.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Бренд: explorer

   Боја: црна, зелена

   Материјал:челик

   Тип : full suspension

   Димензија на тркала: 26 inch

   Тип на сопирачки: v-brake

   Број на брзини: 21

   Висина на возач: 158-175cm (m)

   Внатрешна висина на нозе: 74-89 cm

   Големина на рам: 19 inch

   1261003
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER ТАN260AM 26'' thunder

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER ТАN260AM 26'' thunder

   17.999 ден.
   со ДДВ