Велосипед EXPLORER ROM266CR 26"/18"VENSSINI ROMA
   Велосипед EXPLORER ROM266CR 26"/18"VENSSINI ROMA

   Велосипед EXPLORER ROM266CR 26"/18"VENSSINI ROMA

   Напиши рецензија (0)
   12.999 ден.
   13.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN

   Рачки за волан ХЕРМАНС црни кратон

   Волан CITY 620X22.2X25.4

   Предно светло ЛЕД

   заден трепкач PAKTREGER

   Сет В ПВЦ без рачни кочници

   Предна корпа ситно плетена црна

   Педали FEIMIN COMFORT

   Средн погон обичен 44Z  HROM коцка

   Средна осовина МТБ на штраф 5с

   Обичен ланец P410 MAYA

   Обрач V1 26/3/8" SIVI 36RUPA V1.263

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава контра 36R кина

   SP.26X1 3/8 (37-590) CRNA PNEUMAT.

   Браник EUROFENDER PVC CRNI ECO

   1260202
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER ROM266CR 26"/18"VENSSINI ROMA

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER ROM266CR 26"/18"VENSSINI ROMA

   12.999 ден.
   13.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ