• Ново
  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 12
  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 12

  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 12

  Напиши рецензија (0)
  4.399 ден.
  5.399 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала: 12

  Предна и задна Caliper кочница

  Пластичен штитник за ланецот

  Ергономско седиште

  Преден и заден браник

  Помошни тркала/Украсно ѕвонче

  Предна и задна корпа

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803810
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 12

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед MAX PINKI 10.0 12

  4.399 ден.
  5.399 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ