• Ново
  Детски велосипед MAX SPACE 10.0 16"
  Детски велосипед MAX SPACE 10.0 16"

  Детски велосипед MAX SPACE 10.0 16"

  Напиши рецензија (0)
  4.399 ден.
  5.399 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала 16″

  Предна и задна Caliper кочница

  Пластичен украсен штитник за

  ланецот Ергономско седиште

  Преден браник

  Помошни тркала

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Украсно ѕвонче

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803808
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед MAX SPACE 10.0 16"

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед MAX SPACE 10.0 16"

  4.399 ден.
  5.399 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ