• Ново
  Детски Велосипед EXPLORER MAG2414 24''
  Детски Велосипед EXPLORER MAG2414 24''
  Детски Велосипед EXPLORER MAG2414 24''
  Детски Велосипед EXPLORER MAG2414 24''

  Детски Велосипед EXPLORER MAG2414 24''

  Напиши рецензија (0)
  10.999 ден.
  11.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  бренд: explorer

  боја: црвена

  материјал: челик

  тип : за деца 

  димензија на тркала: 24 inch

  величина на рамот : 14''

  за возраст од 10 до 12 години

  број на брзини: 18

  висина на возач: 142-165cm (xs)

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  1241026
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски Велосипед EXPLORER MAG2414 24''

  16 други производи во иста категорија:

  Детски Велосипед EXPLORER MAG2414 24''

  10.999 ден.
  11.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ