Детски велосипед TRINX KIWI 1.0 12"
   Детски велосипед TRINX KIWI 1.0 12"

   Детски велосипед TRINX KIWI 1.0 12"

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.900 ден.
   Заштеди 910 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипедот е наменет за деца на возраст од 2 до 5 години.

   Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 14" х 8"
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета TRINX со една брзина, 16T
   Ланец KMC за со една брзина
   Кочници Предна и задна - V кочница со сајла
   Преден запчаник 32T
   Бандажи TRINX
   Гуми 14" х 2.40"
   18213
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед TRINX KIWI 1.0 12"

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед TRINX KIWI 1.0 12"

   2.990 ден.
   3.900 ден.
   Заштеди 910 ден.
   со ДДВ