Детски велосипед VISITOR GOL120 12'
   Детски велосипед VISITOR GOL120 12'
   Детски велосипед VISITOR GOL120 12'
   Детски велосипед VISITOR GOL120 12'

   Детски велосипед VISITOR GOL120 12'

   Напиши рецензија (0)
   5.999 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Велосипедот е комбинација    од класичен дизајн и модерно совпаѓање на бои, со налепници што ќе ги сака детето. Помошните тркала се наменети да го подготват детето за возење на две тркала, овој велосипед оди чекор понатаму и вклучува рачна сопирачка, со цел да го научи детето правилно да го запре велосипедот. Задните педали се исто така нивни сопирачки - интуитивни и многу безбедни. Прилагодливото, удобно седиште ви овозможува да вози дури ќе порасне. Цврста челична рамка и тркала со прекрасно дизајниран фризби ќе ја следат секоја авантура на вашето малечко.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   бренд: visitor

   боја: плава

   материјал: челик

   тип: за деца

   димензија на тркала: 12 inch

   величина на рамот : 8''

   за возраст од 2 до 5 години

   број на брзини: 1

   висина на возач: 95-115cm 

   1120047
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед VISITOR GOL120 12'

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед VISITOR GOL120 12'

   5.999 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ