• Ново
  Детски Велосипед SPY207 20″ Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед SPY207 20″ Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед SPY207 20″ Venera Bike-VISITOR
  Детски Велосипед SPY207 20″ Venera Bike-VISITOR

  Детски Велосипед SPY207 20″ Venera Bike-VISITOR

  Напиши рецензија (0)
  8.999 ден.
  9.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Анатомски дизајнираното седиште зрачи со модерни линии, идеални за планински велосипед. Велосипедот е опремен со комплет лесни алуминиумски V-сопирачки сопирачки кои му обезбедуваат на детето безбедност при сопирање. Овој велосипед може да се пофали со атрактивен дизајн кој е актуелен за возраста за која е наменет велосипедот. Рамката на детскиот велосипед е изработена од алуминиум, што го олеснува транспортирањето и манипулирањето.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  бренд: explorer


  боја: црна, плава


  материјал: челик


  тип: v-brake
junior велосипед


  димензија: 20 inch


  возраст на дете: од 8 до 10 години


  број на брзини : 6
в

  исина на возач: 120-142cm (xxs)


  внатрешна висина на нозе : 52-67 cm


  големина на рам : 11 inch


  1201011
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски Велосипед SPY207 20″ Venera Bike-VISITOR

  16 други производи во иста категорија:

  Детски Велосипед SPY207 20″ Venera Bike-VISITOR

  8.999 ден.
  9.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ