Детски велосипед TRINX SMILE TX-14 14" - сина боја
   Детски велосипед TRINX SMILE TX-14 14" - сина боја

   Детски велосипед TRINX SMILE TX-14 14" - сина боја

   Напиши рецензија (0)
   7.990 ден.
   8.750 ден.
   Заштеди 760 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Велосипедот е наменет за деца на возраст од 5 до 10 години.

   Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 14" х 8"
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета TRINX со една брзина, 16T
   Ланец KMC за со една брзина
   Кочници Предна и задна - V кочница со сајла
   Преден запчаник 28T
   Бандажи TRINX
   Гуми 14" х 2.40"
   18201
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед TRINX SMILE TX-14 14" - сина боја

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед TRINX SMILE TX-14 14" - сина боја

   7.990 ден.
   8.750 ден.
   Заштеди 760 ден.
   со ДДВ