• Ново
  Детски велосипед MAX 10.0 GTR 16
  Детски велосипед MAX 10.0 GTR 16

  Детски велосипед MAX 10.0 GTR 16

  Напиши рецензија (0)
  4.699 ден.
  5.699 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Големина на тркала 16″

  Предна и задна “Caliper” кочница

  Пластичен украсен штитник за ланецот

  Ергономско седиште

  Преден браник

  Помошни тркала

  Висококвалитетни гуми “Wanda”

  Украсно ѕвонче

  Гаранција 1 година

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803813
  49 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Детски велосипед MAX 10.0 GTR 16

  16 други производи во иста категорија:

  Детски велосипед MAX 10.0 GTR 16

  4.699 ден.
  5.699 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ