Велосипед TRINX SMART 1.0 20“
   Велосипед TRINX SMART 1.0 20“

   Велосипед TRINX SMART 1.0 20“

   Напиши рецензија (0)
   11.900 ден.
   13.400 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на тркало: 20''.

   Големина на рам: XXS-11“

   Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 20" х 11"
   Виљушка Hi-Ten челична виљушка
   Касета TRINX со една брзина, 16T
   Ланец KMC за со една брзина
   Кочници Предна и задна - V кочници со сајла
   Преден запчаник 40T
   Бандажи TRINX алуминиумски бандажи
   Гуми 20" х 1.95"
   18211
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX SMART 1.0 20“

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX SMART 1.0 20“

   11.900 ден.
   13.400 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ