Детски велосипед VISITOR RANGER RAN200 20''
   Детски велосипед VISITOR RANGER RAN200 20''
   Детски велосипед VISITOR RANGER RAN200 20''
   Детски велосипед VISITOR RANGER RAN200 20''

   Детски велосипед VISITOR RANGER RAN200 20''

   Напиши рецензија (0)
   7.999 ден.
   8.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   бренд: visitor

   боја: црна,жолта

   материјал: челик

   тип: за деца

   димензија на тркала: 20 inch

   величина на рамот : 10''

   за возраст од 7 до 8 години

   број на брзини: 1

   висина на возач: 115-135 см 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   1203068
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски велосипед VISITOR RANGER RAN200 20''

   16 други производи во иста категорија:

   Детски велосипед VISITOR RANGER RAN200 20''

   7.999 ден.
   8.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ