Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Блог
Филтер

Категории

Категории

достапност

достапност

Бренд

Бренд

Тежина

Тежина

 • 0kg - 1.000kg

Цена

Цена

 • 161 ден. - 39.990 ден.

Справи и опрема за вежбање
Справи и опрема за вежбање
Поткатегории

141 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

 • Ново
 • Распродажба!
12.990 ден.13.990 ден.
Комбинирана справа за вежбањеКомбинирана справа за вежбање
 • Ново
 • Распродажба!
12.990 ден.13.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
Комбинирана справа за вежбањеКомбинирана справа за вежбање
 • Ново
 • Распродажба!
Справи и опрема за вежбање
• Комбинирана справа за вежбање, совршена за вежбање на разновидни вежби за раст на мускулите. • Мултифункционалната справа има цврста рамка изработена од висококвалитетен челичен профил и конструкција кој лесно се складира. • Овозможува: тренинзи за гради, раце, раменици, стомачни мускули и тн. • Прилагодлива висина - 6 нивоа. • 2 прилагодливи нивоа на даската за...
12.990 ден.13.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
Комбинирана справа за вежбањеКомбинирана справа за вежбање
 • Ново
 • Распродажба!
Справи и опрема за вежбање
• Комбинирана справа за вежбање, совршена за вежбање на разновидни вежби за раст на мускулите. • Мултифункционалната справа има цврста рамка изработена од висококвалитетен челичен профил и конструкција кој лесно се складира. • Овозможува: тренинзи за гради, раце, раменици, стомачни мускули и тн. • Прилагодлива висина - 6 нивоа. • 2 прилагодливи нивоа на даската за...
12.990 ден.13.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
 • Ново
 • Распродажба!
6.490 ден.7.490 ден.
Бенџ клупа
 • Ново
 • Распродажба!
6.490 ден.7.490 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
Бенџ клупа
 • Ново
 • Распродажба!
Справи и опрема за вежбање
• Одржувајте ја вашата форма со различни вежби. • Безбедна, изработена од висококвалитетна и издржлива челична дебела цевка. <span style="color:#222222;font-family:Arial, Helvetica,...
6.490 ден.7.490 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
Бенџ клупа
 • Ново
 • Распродажба!
Справи и опрема за вежбање
• Одржувајте ја вашата форма со различни вежби. • Безбедна, изработена од висококвалитетна и издржлива челична дебела цевка. <span style="color:#222222;font-family:Arial, Helvetica,...
6.490 ден.7.490 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
 • Ново
  700 ден.
  Пилатес топка 75 cmПилатес топка 75 cm
  • Ново
   700 ден.Цена
   Пилатес топка 75 cmПилатес топка 75 cm
   • Ново
    Справи и опрема за вежбање
    • Пилатес топката е одличен избор ако сакате убаво обликувано тело и тенки елегантни мускули, а вежбањето со неа е толку популарно пред сè затоа што е многу забавно. Таа не само што дополнително ги активира и зацврстува мускулите, туку и ја подобрува издржливоста, координацијата, флексибилноста и ги прави вежбите релаксирачки. • Димензии на пакувањето: 20x24x10 cm. • Димензии...
    700 ден.Цена
    Пилатес топка 75 cmПилатес топка 75 cm
    • Ново
     Справи и опрема за вежбање
     • Пилатес топката е одличен избор ако сакате убаво обликувано тело и тенки елегантни мускули, а вежбањето со неа е толку популарно пред сè затоа што е многу забавно. Таа не само што дополнително ги активира и зацврстува мускулите, туку и ја подобрува издржливоста, координацијата, флексибилноста и ги прави вежбите релаксирачки. • Димензии на пакувањето: 20x24x10 cm. • Димензии...
     700 ден.Цена
     • Ново
      600 ден.
      Пилатес топка 65 cm
      • Ново
       600 ден.Цена
       Пилатес топка 65 cm
       • Ново
        Справи и опрема за вежбање
        • Пилатес топката е одличен избор ако сакате убаво обликувано тело и тенки елегантни мускули, а вежбањето со неа е толку популарно пред сè затоа што е многу забавно. Таа не само што дополнително ги активира и зацврстува мускулите, туку и ја подобрува издржливоста, координацијата, флексибилноста и ги прави вежбите релаксирачки. • Димензии на пакувањето: 20x24x10 cm. • Димензии...
        600 ден.Цена
        Пилатес топка 65 cm
        • Ново
         Справи и опрема за вежбање
         • Пилатес топката е одличен избор ако сакате убаво обликувано тело и тенки елегантни мускули, а вежбањето со неа е толку популарно пред сè затоа што е многу забавно. Таа не само што дополнително ги активира и зацврстува мускулите, туку и ја подобрува издржливоста, координацијата, флексибилноста и ги прави вежбите релаксирачки. • Димензии на пакувањето: 20x24x10 cm. • Димензии...
         600 ден.Цена
         • Ново
          490 ден.
          Држач со вакум за стомачни
          • Ново
           490 ден.Цена
           Држач со вакум за стомачни
           • Ново
            Справи и опрема за вежбање
            • Оваа справа за вежбање е направена од висококвалитетна пена со висока густина, безбедна и еколошка, удобна е за време на вежбањето и обезбедува заштита на глуждот за да се спречат повреди. Помага во повеќе функции како што се стомачни, склекови и истегнување. • Силното самовшмукување му овозможува на овој уред да се прицврсти на која било мазна подна површина како што е подот од...
            490 ден.Цена
            Држач со вакум за стомачни
            • Ново
             Справи и опрема за вежбање
             • Оваа справа за вежбање е направена од висококвалитетна пена со висока густина, безбедна и еколошка, удобна е за време на вежбањето и обезбедува заштита на глуждот за да се спречат повреди. Помага во повеќе функции како што се стомачни, склекови и истегнување. • Силното самовшмукување му овозможува на овој уред да се прицврсти на која било мазна подна површина како што е подот од...
             490 ден.Цена
             • Ново
              390 ден.
              Фитнес клешта
              • Ново
               390 ден.Цена
               Фитнес клешта
               • Ново
                Справи и опрема за вежбање
                • Изработена од пвц материјал, челична пружина и густа пена, мека и удобна, силна апсорпција на пот. Слабеење на рацете, нозете, бутовите, намалување на маснотиите на бутовите, при долготрајна употреба. • Димензии на производот: 25x10 cm.
                390 ден.Цена
                Фитнес клешта
                • Ново
                 Справи и опрема за вежбање
                 • Изработена од пвц материјал, челична пружина и густа пена, мека и удобна, силна апсорпција на пот. Слабеење на рацете, нозете, бутовите, намалување на маснотиите на бутовите, при долготрајна употреба. • Димензии на производот: 25x10 cm.
                 390 ден.Цена
                 • Ново
                  390 ден.
                  Сет рачки за склекови
                  • Ново
                   390 ден.Цена
                   Сет рачки за склекови
                   • Ново
                    Справи и опрема за вежбање
                    • Користењето на овие рачки за склекови е одличен начин да ги тренирате вашите мускули со минимално влијание врз зглобовите. Овие шипки се направени од издржлив материјал што ви овозможува да бидете стабилни додека тренирате. Зглобовите и рамената се ослободени од структурата на шипките за притискање и така, можете целосно да се фокусирате на зајакнување на мускулите на грбот, градите и...
                    390 ден.Цена
                    Сет рачки за склекови
                    • Ново
                     Справи и опрема за вежбање
                     • Користењето на овие рачки за склекови е одличен начин да ги тренирате вашите мускули со минимално влијание врз зглобовите. Овие шипки се направени од издржлив материјал што ви овозможува да бидете стабилни додека тренирате. Зглобовите и рамената се ослободени од структурата на шипките за притискање и така, можете целосно да се фокусирате на зајакнување на мускулите на грбот, градите и...
                     390 ден.Цена
                     • Ново
                      Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен ВелосипедXiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
                      • Ново
                       Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен ВелосипедXiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
                       • Ново
                        Тивок велосипед за вежбање Yesoul G1 Max Elephant на Xiaomi со екран. Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом | 1 година гаранција | Брза испорака низ цела Македонија.
                        39.990 ден.Цена
                        Xiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен ВелосипедXiaomi Yesoul G1 Max Elephant 32” Статичен Велосипед
                        • Ново
                         Тивок велосипед за вежбање Yesoul G1 Max Elephant на Xiaomi со екран. Велосипедот ви овозможува да уживате во релаксирачки или интензивен тренинг во удобноста на вашиот дом | 1 година гаранција | Брза испорака низ цела Македонија.
                         39.990 ден.Цена
                         • Ново
                          490 ден.
                          Eva mat подлога
                          • Ново
                           490 ден.Цена
                           Eva mat подлога
                           • Ново
                            Справи и опрема за вежбање
                            Простирка од EVA материјал. Ултимативна повеќе наменска простирка во идеален однос на цена и примени. Аеробик, јога, пилатес, BLT, сончање на плажа, кампување итн. Сешто ќе посакате е изводливо и со достапна цена. Димензија: 173 x 61 x 0,3 cm
                            490 ден.Цена
                            Eva mat подлога
                            • Ново
                             Справи и опрема за вежбање
                             Простирка од EVA материјал. Ултимативна повеќе наменска простирка во идеален однос на цена и примени. Аеробик, јога, пилатес, BLT, сончање на плажа, кампување итн. Сешто ќе посакате е изводливо и со достапна цена. Димензија: 173 x 61 x 0,3 cm
                             490 ден.Цена
                               7.699 ден.8.299 ден.
                               Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 40кгСет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 40кг
                                 7.699 ден.8.299 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                 Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 40кгСет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 40кг
                                   Xiaomi FED - Повеќенаменски тегови 4 во 1 Комплетот тегови содржи: Тежина од 3 кг - 8 парчиња. Тежина од 2,50 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,25 кг - 4 парчиња.
                                   7.699 ден.8.299 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 40кгСет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 40кг
                                     Xiaomi FED - Повеќенаменски тегови 4 во 1 Комплетот тегови содржи: Тежина од 3 кг - 8 парчиња. Тежина од 2,50 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,25 кг - 4 парчиња.
                                     7.699 ден.8.299 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                       6.699 ден.7.299 ден.
                                       Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кгСет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
                                         6.699 ден.7.299 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                         Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кгСет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
                                           Xiaomi FED - Повеќенаменски тегови 4 во 1 Комплетот тегови содржи: Тежина од 2,50 кг - 4 парчиња. Тежина од 2 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,50 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,25 кг - 4 парчиња.
                                           6.699 ден.7.299 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                           Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кгСет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
                                             Xiaomi FED - Повеќенаменски тегови 4 во 1 Комплетот тегови содржи: Тежина од 2,50 кг - 4 парчиња. Тежина од 2 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,50 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,25 кг - 4 парчиња.
                                             6.699 ден.7.299 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                               5.699 ден.6.299 ден.
                                               Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 20кгСет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 20кг
                                                 5.699 ден.6.299 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                 Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 20кгСет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 20кг
                                                   Xiaomi FED - Повеќенаменски тегови 4 во 1 Комплетот тегови содржи: Тежина од 2 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,50 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,25 кг - 4 парчиња.
                                                   5.699 ден.6.299 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 20кгСет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 20кг
                                                     Xiaomi FED - Повеќенаменски тегови 4 во 1 Комплетот тегови содржи: Тежина од 2 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,50 кг - 4 парчиња. Тежина од 1,25 кг - 4 парчиња.
                                                     5.699 ден.6.299 ден.Редовна цена-600 ден. исклученоЦена
                                                     Xiaomi Yesoul M1 – Статичен велосипед (бел)Xiaomi Yesoul M1 – Статичен велосипед (бел)
                                                       Xiaomi Yesoul M1 – Статичен велосипед (бел)Xiaomi Yesoul M1 – Статичен велосипед (бел)
                                                         Магнетен систем за отпор, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн, тркалца за лесно преместување | Брза и бесплатна испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција
                                                         19.990 ден.Цена
                                                         Xiaomi Yesoul M1 – Статичен велосипед (бел)Xiaomi Yesoul M1 – Статичен велосипед (бел)
                                                           Магнетен систем за отпор, држач за телефон или таблет, ергономски и елегантен дизајн, тркалца за лесно преместување | Брза и бесплатна испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција
                                                           19.990 ден.Цена
                                                             Помагало за вежбање со вакумПомагало за вежбање со вакум
                                                               1.140 ден.Цена
                                                               Помагало за вежбање со вакумПомагало за вежбање со вакум
                                                                 Справи и опрема за вежбање
                                                                 • Ова помагало за вежбање со вакум ќе ви го олесни процесот на вежбање во домашни услови или на отворено. • Посебно за правење стомачни вежби бидејќи сега нема да имате потреба некој да ви ги држи нозете додека вежбате. • Со својата мултифункционалност ви помага при зацврстување на стомачните и грбните мускули, при правење на стомачни...
                                                                 1.140 ден.Цена
                                                                 Помагало за вежбање со вакумПомагало за вежбање со вакум
                                                                   Справи и опрема за вежбање
                                                                   • Ова помагало за вежбање со вакум ќе ви го олесни процесот на вежбање во домашни услови или на отворено. • Посебно за правење стомачни вежби бидејќи сега нема да имате потреба некој да ви ги држи нозете додека вежбате. • Со својата мултифункционалност ви помага при зацврстување на стомачните и грбните мускули, при правење на стомачни...
                                                                   1.140 ден.Цена
                                                                     790 ден.
                                                                     Боксерска рефлексна топкаБоксерска рефлексна топка
                                                                       790 ден.Цена
                                                                       Боксерска рефлексна топкаБоксерска рефлексна топка
                                                                         Справи и опрема за вежбање
                                                                         Спортот во боксот не се однесува само на силата и издржливоста, туку и на брзите рефлекси и точност.  Ова е токму она за што е дизајниран добар тренинг во боксот.  Ако сакате и вие да ги подобрите сопствените рефлекси на максимум, боксерската топка е токму она за вас.
                                                                         790 ден.Цена
                                                                         Боксерска рефлексна топкаБоксерска рефлексна топка
                                                                           Справи и опрема за вежбање
                                                                           Спортот во боксот не се однесува само на силата и издржливоста, туку и на брзите рефлекси и точност.  Ова е токму она за што е дизајниран добар тренинг во боксот.  Ако сакате и вие да ги подобрите сопствените рефлекси на максимум, боксерската топка е токму она за вас.
                                                                           790 ден.Цена
                                                                             440 ден.
                                                                             Заштитна подлога од пенаЗаштитна подлога од пена
                                                                               440 ден.Цена
                                                                               Заштитна подлога од пенаЗаштитна подлога од пена
                                                                                 Справи и опрема за вежбање
                                                                                 Заштитна подлога од пена за да го намалите ризикот од болка, модринки и повреди додека кревате тегови.  Дизајнот и универзалното склопување го прават најзгодниот ремен за изведување на најтешките вежби.
                                                                                 440 ден.Цена
                                                                                 Заштитна подлога од пенаЗаштитна подлога од пена
                                                                                   Справи и опрема за вежбање
                                                                                   Заштитна подлога од пена за да го намалите ризикот од болка, модринки и повреди додека кревате тегови.  Дизајнот и универзалното склопување го прават најзгодниот ремен за изведување на најтешките вежби.
                                                                                   440 ден.Цена
                                                                                     940 ден.
                                                                                     Скала за агилностСкала за агилност
                                                                                       940 ден.Цена
                                                                                       Скала за агилностСкала за агилност
                                                                                         Справи и опрема за вежбање
                                                                                         Оваа скала за агилност помага во подобрувањето на брзината на стапалото, забрзувањето и координацијата. Исто така скалата помага во развивањето на стабилноста на колената. Скалата е долга 6 метри и има 12 скалички.
                                                                                         940 ден.Цена
                                                                                         Скала за агилностСкала за агилност
                                                                                           Справи и опрема за вежбање
                                                                                           Оваа скала за агилност помага во подобрувањето на брзината на стапалото, забрзувањето и координацијата. Исто така скалата помага во развивањето на стабилноста на колената. Скалата е долга 6 метри и има 12 скалички.
                                                                                           940 ден.Цена
                                                                                             16.900 ден.
                                                                                             Справа за вежбање
                                                                                               16.900 ден.Цена
                                                                                               Справа за вежбање
                                                                                                 Справи и опрема за вежбање
                                                                                                 Дизајнот на оваа справа за вежбање овозможува максимална заштита од повреди и комфорт при тренинг. Оваа справа ги исполнува највисоките стандарди за биомеханика, ергономија и безбедност, обезбедувајќи максимални спортски перформанси. Дизајнот на ова клупа е направен да ги тренира мускулите на градниот кош, при што секундарниот товар паѓа на трицепс и предниот дел.
                                                                                                 16.900 ден.Цена
                                                                                                 Справа за вежбање
                                                                                                   Справи и опрема за вежбање
                                                                                                   Дизајнот на оваа справа за вежбање овозможува максимална заштита од повреди и комфорт при тренинг. Оваа справа ги исполнува највисоките стандарди за биомеханика, ергономија и безбедност, обезбедувајќи максимални спортски перформанси. Дизајнот на ова клупа е направен да ги тренира мускулите на градниот кош, при што секундарниот товар паѓа на трицепс и предниот дел.
                                                                                                   16.900 ден.Цена
                                                                                                   Алуминиумски стап за одење (повеќе бои)
                                                                                                     Алуминиумски стап за одење (повеќе бои)
                                                                                                       Справи и опрема за вежбање
                                                                                                       Алуминиумски стап идеален за планинарење.  Може лесно да се расклопи. Стапот е практичен и преносен, лесно се собира и не завзема многу простор. Достапен е во повеќе бои: сребрена, црвена и сина. Димензии на производот: - расклопен: 52 cm. - склопен: 110 cm.
                                                                                                       590 ден.Цена
                                                                                                       Алуминиумски стап за одење (повеќе бои)
                                                                                                         Справи и опрема за вежбање
                                                                                                         Алуминиумски стап идеален за планинарење.  Може лесно да се расклопи. Стапот е практичен и преносен, лесно се собира и не завзема многу простор. Достапен е во повеќе бои: сребрена, црвена и сина. Димензии на производот: - расклопен: 52 cm. - склопен: 110 cm.
                                                                                                         590 ден.Цена
                                                                                                           3.490 ден.
                                                                                                           Вреќа за вода
                                                                                                             3.490 ден.Цена
                                                                                                             Вреќа за вода
                                                                                                               Справи и опрема за вежбање
                                                                                                               Вреќата за вода нуди лесен начин за вежбање. Овозможува да постигнете вежбање за целото тело. Помага во зајакнување на мускулите на рацете, рамената, грбот, градите, стомачните и нозете. Вреќата е проѕирна и ви овозможува да ја контролирате тежината. Максималниот капацитет е 25 kg.
                                                                                                               3.490 ден.Цена
                                                                                                               Вреќа за вода
                                                                                                                 Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                 Вреќата за вода нуди лесен начин за вежбање. Овозможува да постигнете вежбање за целото тело. Помага во зајакнување на мускулите на рацете, рамената, грбот, градите, стомачните и нозете. Вреќата е проѕирна и ви овозможува да ја контролирате тежината. Максималниот капацитет е 25 kg.
                                                                                                                 3.490 ден.Цена
                                                                                                                   1.190 ден.
                                                                                                                   ПВЦ пречка за агилност 5/1
                                                                                                                     1.190 ден.Цена
                                                                                                                     ПВЦ пречка за агилност 5/1
                                                                                                                       Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                       Комплетот содржи 5 пречки со различна висина. Пречките можат да се користат за различни видови на вежби за кондиција, за подобрување на координацијата преку вежби за агилност и тренинзи за брзина на нозете. Димензии на производот:  - Најмала: 45x12x24 cm. - Мала: 45x22x18 cm. - Средна: 45x29x12 cm. - Голема: 45x38x22 cm. - Најголема: 47x49x25...
                                                                                                                       1.190 ден.Цена
                                                                                                                       ПВЦ пречка за агилност 5/1
                                                                                                                         Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                         Комплетот содржи 5 пречки со различна висина. Пречките можат да се користат за различни видови на вежби за кондиција, за подобрување на координацијата преку вежби за агилност и тренинзи за брзина на нозете. Димензии на производот:  - Најмала: 45x12x24 cm. - Мала: 45x22x18 cm. - Средна: 45x29x12 cm. - Голема: 45x38x22 cm. - Најголема: 47x49x25...
                                                                                                                         1.190 ден.Цена
                                                                                                                           2.690 ден.
                                                                                                                           Вратило за врата
                                                                                                                             2.690 ден.Цена
                                                                                                                             Вратило за врата
                                                                                                                               Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                               Може да вежбате кога вратилото е прикачено на врата Одлично е за истегнување на грбот, градите и рамениците. Ги кондиционира и релаксира вашите мускули, дава сила и го зацврстува грбот. Вратилото е цврсто, лесно се монтира. Димензии на производот: 100x27x34 cm
                                                                                                                               2.690 ден.Цена
                                                                                                                               Вратило за врата
                                                                                                                                 Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                 Може да вежбате кога вратилото е прикачено на врата Одлично е за истегнување на грбот, градите и рамениците. Ги кондиционира и релаксира вашите мускули, дава сила и го зацврстува грбот. Вратилото е цврсто, лесно се монтира. Димензии на производот: 100x27x34 cm
                                                                                                                                 2.690 ден.Цена
                                                                                                                                   490 ден.
                                                                                                                                   Пилатес стап
                                                                                                                                     490 ден.Цена
                                                                                                                                     Пилатес стап
                                                                                                                                       Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                       Пилатес стапот е реквизит за вежби на техника на движење, флексибилност и идеален за рехабилитација. Малата тежина го прави исклучителен реквизит за индивидуално и групно вежбање. Димензии на производот: 156 cm.
                                                                                                                                       490 ден.Цена
                                                                                                                                       Пилатес стап
                                                                                                                                         Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                         Пилатес стапот е реквизит за вежби на техника на движење, флексибилност и идеален за рехабилитација. Малата тежина го прави исклучителен реквизит за индивидуално и групно вежбање. Димензии на производот: 156 cm.
                                                                                                                                         490 ден.Цена
                                                                                                                                           540 ден.
                                                                                                                                           Платформа за струк
                                                                                                                                             540 ден.Цена
                                                                                                                                             Платформа за струк
                                                                                                                                               Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                               Платформата за струк помага за вежбање на стапалата, половината, нозете и колкот. Лесна е за употреба, издржлива и лесна за носење. Димензии на производот: 152x25x3 cm
                                                                                                                                               540 ден.Цена
                                                                                                                                               Платформа за струк
                                                                                                                                                 Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                                 Платформата за струк помага за вежбање на стапалата, половината, нозете и колкот. Лесна е за употреба, издржлива и лесна за носење. Димензии на производот: 152x25x3 cm
                                                                                                                                                 540 ден.Цена
                                                                                                                                                   4.190 ден.
                                                                                                                                                   Л шипки за вежбање (сет од 2)Л шипки за вежбање (сет од 2)
                                                                                                                                                     4.190 ден.Цена
                                                                                                                                                     Л шипки за вежбање (сет од 2)Л шипки за вежбање (сет од 2)
                                                                                                                                                       Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                                       Конструкцијата на шипката е дизајнирана за безбедност и стабилност. Л шипката за вежбање е идеална за развој на горниот дел од телото. Може да се практикуваат вежби како што се склекови и кревање. Во сетот доаѓаат 2 Л шипки. Висина: 62cm Ширина: 70cm
                                                                                                                                                       4.190 ден.Цена
                                                                                                                                                       Л шипки за вежбање (сет од 2)Л шипки за вежбање (сет од 2)
                                                                                                                                                         Справи и опрема за вежбање
                                                                                                                                                         Конструкцијата на шипката е дизајнирана за безбедност и стабилност. Л шипката за вежбање е идеална за развој на горниот дел од телото. Може да се практикуваат вежби како што се склекови и кревање. Во сетот доаѓаат 2 Л шипки. Висина: 62cm Ширина: 70cm
                                                                                                                                                         4.190 ден.Цена
                                                                                                                                                           2.290 ден.
                                                                                                                                                           T шипка за вежбањеT шипка за вежбање
                                                                                                                                                             2.290 ден.Цена
                                                                                                                                                             T шипка за вежбањеT шипка за вежбање
                                                                                                                                                               Т шипката е погодна за најразновидни вежби, за зајакнување на различни мускулни групи. При тренирање се активираат сите мускули во областа на рамото, градите, вратот и половината. Специфичниот дизајн и можноста за паралелен зафат гарантира активирање на главните мускули на грбот,подлактицата и коси абдоминални мускули. Вежбите се изведуваат во стоечка положба или на бенч...
                                                                                                                                                               2.290 ден.Цена
                                                                                                                                                               T шипка за вежбањеT шипка за вежбање
                                                                                                                                                                 Т шипката е погодна за најразновидни вежби, за зајакнување на различни мускулни групи. При тренирање се активираат сите мускули во областа на рамото, градите, вратот и половината. Специфичниот дизајн и можноста за паралелен зафат гарантира активирање на главните мускули на грбот,подлактицата и коси абдоминални мускули. Вежбите се изведуваат во стоечка положба или на бенч...
                                                                                                                                                                 2.290 ден.Цена
                                                                                                                                                                   5.190 ден.
                                                                                                                                                                   Тег гумиран Kettlebell 20kg
                                                                                                                                                                     5.190 ден.Цена
                                                                                                                                                                     Тег гумиран Kettlebell 20kg
                                                                                                                                                                       Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 20 kg. Димензии на производот: 20x26x15 cm..
                                                                                                                                                                       5.190 ден.Цена
                                                                                                                                                                       Тег гумиран Kettlebell 20kg
                                                                                                                                                                         Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 20 kg. Димензии на производот: 20x26x15 cm..
                                                                                                                                                                         5.190 ден.Цена
                                                                                                                                                                           4.590 ден.
                                                                                                                                                                           Тег гумиран Kettlebell 18kg
                                                                                                                                                                             4.590 ден.Цена
                                                                                                                                                                             Тег гумиран Kettlebell 18kg
                                                                                                                                                                               Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 18 kg. Димензии на производот: 19x25x15 cm.
                                                                                                                                                                               4.590 ден.Цена
                                                                                                                                                                               Тег гумиран Kettlebell 18kg
                                                                                                                                                                                 Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 18 kg. Димензии на производот: 19x25x15 cm.
                                                                                                                                                                                 4.590 ден.Цена
                                                                                                                                                                                   4.190 ден.
                                                                                                                                                                                   Тег гумиран Kettlebell 16kg
                                                                                                                                                                                     4.190 ден.Цена
                                                                                                                                                                                     Тег гумиран Kettlebell 16kg
                                                                                                                                                                                       Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 16 kg. Димензии на производот: 19x24x14 cm.
                                                                                                                                                                                       4.190 ден.Цена
                                                                                                                                                                                       Тег гумиран Kettlebell 16kg
                                                                                                                                                                                         Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 16 kg. Димензии на производот: 19x24x14 cm.
                                                                                                                                                                                         4.190 ден.Цена
                                                                                                                                                                                           3.590 ден.
                                                                                                                                                                                           Тег гумиран Kettlebell 14kgТег гумиран Kettlebell 14kg
                                                                                                                                                                                             3.590 ден.Цена
                                                                                                                                                                                             Тег гумиран Kettlebell 14kgТег гумиран Kettlebell 14kg
                                                                                                                                                                                               Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 14 kg. Тегот е достапен во две бои: виолетова и црна.  Димензии на производот: 19x24x14 cm.
                                                                                                                                                                                               3.590 ден.Цена
                                                                                                                                                                                               Тег гумиран Kettlebell 14kgТег гумиран Kettlebell 14kg
                                                                                                                                                                                                 Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото. Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали. Тежина на тег 14 kg. Тегот е достапен во две бои: виолетова и црна.  Димензии на производот: 19x24x14 cm.
                                                                                                                                                                                                 3.590 ден.Цена