Orion Fitness Energy D2 клупа за вежбање
   Orion Fitness Energy D2 клупа за вежбање

   Orion Fitness Energy D2 клупа за вежбање

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Фитнес клупа за вежбање со додаток за бицепс

    Идеална за вежбање стомачни мускули

    нозе

    бицепс и за истегнување

    Прилагодлив потпирач за грб во 6 позиции

    Максимална тежина на корисник 150kg

    Димензии 150x50x78cm

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   77636
   5 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness Energy D2 клупа за вежбање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness Energy D2 клупа за вежбање

   6.999 ден.
   со ДДВ