Еднорачен тег неопрен 2КГ
   Еднорачен тег неопрен 2КГ
   Еднорачен тег неопрен 2КГ
   Еднорачен тег неопрен 2КГ
   Еднорачен тег неопрен 2КГ

   Еднорачен тег неопрен 2КГ

   Напиши рецензија (0)
   400 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тие се мали и компактни па може лесно да се стават во вашите ранци и да ги носите каде сакате со вас.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Составени се од цврста челична рачка обложена со гумена површина која ќе Ви биде удобна за комплетен тренинг.

   Теговите се заштитени од кондензација и гребнатини.

   Тежина на тег 2 kg. 

   Во цената е вклучен еден тег.

   Димензии на производот: 17x7x8 cm.

   121000

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Еднорачен тег неопрен 2КГ

   16 други производи во иста категорија:

   Еднорачен тег неопрен 2КГ

   400 ден.
   со ДДВ