Права шипка 180cm, Ø27mm
   Права шипка 180cm, Ø27mm

   Права шипка 180cm, Ø27mm

   Напиши рецензија (0)
   1.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Права шипка за вежбање со должина од 180cm и Ø27mm. Шипката доаѓа во комплет со граничници (осигурачи) за тежините.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Права шипка за вежбање со должина од 180cm и Ø27mm. Шипката доаѓа во комплет со граничници (осигурачи) за тежините.

   121039
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Права шипка 180cm, Ø27mm

   16 други производи во иста категорија:

   Права шипка 180cm, Ø27mm

   1.900 ден.
   со ДДВ