Крива шипка 120cm, Ø27mm
   Крива шипка 120cm, Ø27mm

   Крива шипка 120cm, Ø27mm

   Напиши рецензија (0)
   1.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Крива шипка за вежбање со должина од 120cm и Ø27mm. Шипката доаѓа во комплет со граничници (осигурачи) за тежините.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Крива шипка за вежбање со должина од 120cm и Ø27mm. Шипката доаѓа во комплет со граничници (осигурачи) за тежините.

   121030
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Крива шипка 120cm, Ø27mm

   16 други производи во иста категорија:

   Крива шипка 120cm, Ø27mm

   1.900 ден.
   со ДДВ