Сет тегови 30 кг.
   Сет тегови 30 кг.
   Сет тегови 30 кг.

   Сет тегови 30 кг.

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Доведете го вашиот бицепс до совршенство. 

   • Метална шипка обложена со пластика на која може да ставате тегови во зависност од тежината според која сакате да вежбате.

   • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   • Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   • Сетот се состои од 16 тег плочи:

   4 x 2,5 кг. 

   4 x 2 кг. 

   4 x 1,5 кг. 

   4 x 1,25 кг.

   • Прилагодлива должина: Може да се користи како една долга шипка или два еднорачни кратки шипки.

   • Во сетот е вклучен додаток за аб-ролер (се користи една плоча и додатокот за оваа функција) и ракавици.

   • Димензии на производот: 104x18x18 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121057
   77 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет тегови 30 кг.

   16 други производи во иста категорија:

   Сет тегови 30 кг.

   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ