Тег плоча 2.5кг
   Тег плоча 2.5кг

   Тег плоча 2.5кг

   Напиши рецензија (0)
   190 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тегови со кои може да ја прилагодите тежината според која сакате да вежбате.

   Со овие тегови може да вежбате така што ќе ги ставите на права или пак крива шипка, или пак едноставно само со нив.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тежина на тег 2.5 kg.

   Цената се однесува само за еден тег.

   121034

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тег плоча 2.5кг

   16 други производи во иста категорија:

   Тег плоча 2.5кг

   190 ден.
   со ДДВ