Сет тегови 6кг (2x3кг)
   Сет тегови 6кг (2x3кг)

   Сет тегови 6кг (2x3кг)

   Напиши рецензија (0)
   699 ден.
   1.199 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tегови со вкупна тежина од 6кг (2x3kg)

   Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Дури и ако се специјално исечени/дупчени, нивната содржина не истекува.

   Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Тегови 6кг
   49 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет тегови 6кг (2x3кг)

   16 други производи во иста категорија:

   Сет тегови 6кг (2x3кг)

   699 ден.
   1.199 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ