Еднорачен хексагонален тег 15кг
   Еднорачен хексагонален тег 15кг
   Еднорачен хексагонален тег 15кг
   Еднорачен хексагонален тег 15кг
   Еднорачен хексагонален тег 15кг
   Еднорачен хексагонален тег 15кг

   Еднорачен хексагонален тег 15кг

   Напиши рецензија (0)
   3.150 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од кондензација и гребнатини.

   Тежина на тег 15 kg. 

   Во цената е вклучен само еден тег.

   Димензии на производот: 35x15x16 cm.

   121006
   67 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Еднорачен хексагонален тег 15кг

   16 други производи во иста категорија:

   Еднорачен хексагонален тег 15кг

   3.150 ден.
   со ДДВ