Сет тегови 10кг (2x5кг)
   Сет тегови 10кг (2x5кг)

   Сет тегови 10кг (2x5кг)

   Напиши рецензија (0)
   799 ден.
   1.299 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tегови со вкупна тежина од 10кг (2x5kg)

   Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Дури и ако се специјално исечени/дупчени, нивната содржина не истекува.

   Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Тегови 10кг
   42 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет тегови 10кг (2x5кг)

   16 други производи во иста категорија:

   Сет тегови 10кг (2x5кг)

   799 ден.
   1.299 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ