Сет тегови во куфер 20 кг
   Сет тегови во куфер 20 кг
   Сет тегови во куфер 20 кг
   Сет тегови во куфер 20 кг
   Сет тегови во куфер 20 кг
   Сет тегови во куфер 20 кг

   Сет тегови во куфер 20 кг

   Напиши рецензија (0)
   4.680 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тегови со кои може да ја прилагодите тежината според која сакате да вежбате.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тежина на тегови 20 kg.

   Димензии на пакувањето: 35x15x16 cm.

   121009
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет тегови во куфер 20 кг

   16 други производи во иста категорија:

   Сет тегови во куфер 20 кг

   4.680 ден.
   со ДДВ