Тег плоча 5кг
   Тег плоча 5кг

   Тег плоча 5кг

   Напиши рецензија (0)
   360 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tег плоча која може да се користи во домашни услови и во фитнес сали.

   Со овие тег плочи може да вежбате така што ќе ги ставите на права или крива шипка, или пак едноставно само со нив.

   Отворот на тег плочата е со Ø30mm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тежина на тег 5 kg.

   Цената се однесува само за една тег плоча

   Димензии на пакувањето: 25x5x25 cm.

   121035
   115 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тег плоча 5кг

   16 други производи во иста категорија:

   Тег плоча 5кг

   360 ден.
   со ДДВ