Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг
   Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг
   Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг
   Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг
   Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг
   Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг

   Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг

   Напиши рецензија (0)
   3.640 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од кондензација и гребнатини.

   Тежина на тег 17,5 kg. 

   Во цената е вклучен само еден тег.

   Димензии на производот: 35x15x16 cm.

   121007
   62 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг

   16 други производи во иста категорија:

   Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг

   3.640 ден.
   со ДДВ