• Ново
  Ролер со пена 45cm
  Ролер со пена 45cm
  Ролер со пена 45cm
  Ролер со пена 45cm
  Ролер со пена 45cm
  Ролер со пена 45cm

  Ролер со пена 45cm

  Напиши рецензија (0)
  890 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Иновативен ролер обложен со мека ЕВА пена за рехабилитација, масажа, јога или пилатес.

  Тркалањето со ролерите ја подобруваат циркулацијата, што го подготвува телото за тренинг. И бидејќи тркалањето ги распрснува јазлите што го ограничуваат опсегот на движење, тоа ги подготвува вашите мускули за истегнување. Особено се важни за оние кои трчаат на долги патеки. 

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на производот: 45x14x14 cm.

  121092
  88 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Ролер со пена 45cm

  16 други производи во иста категорија:

  Ролер со пена 45cm

  890 ден.
  со ДДВ