Јогамат 8ММ
   Јогамат 8ММ
   Јогамат 8ММ
   Јогамат 8ММ
   Јогамат 8ММ
   Јогамат 8ММ
   Јогамат 8ММ
   Јогамат 8ММ
   Јогамат 8ММ

   Јогамат 8ММ

   Напиши рецензија (0)
   690 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висококвалитетна, водоотпорна подлога за фитнес, пилатес и јога.

   Исклучително пријатна за вежбање, мека и издржлива.

   Практична и компактна, кога не ја користите соберете ја во ролна и ставете ја во ташничката што следува со неа.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дебелина на подлогата 8 mm.

   Димензии на производот: 180x61 cm

   121014
   172 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Јогамат 8ММ

   16 други производи во иста категорија:

   Јогамат 8ММ

   690 ден.
   со ДДВ