Тег гумиран Kettlebell 10kg
   Тег гумиран Kettlebell 10kg

   Тег гумиран Kettlebell 10kg

   Напиши рецензија (0)
   2.690 ден.
   3.390 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тежина на тег 10 kg.

   Димензии на производот: 19x22x13 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121062
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тег гумиран Kettlebell 10kg

   16 други производи во иста категорија:

   Тег гумиран Kettlebell 10kg

   2.690 ден.
   3.390 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ