Тег гумиран Kettlebell 14kg
   Тег гумиран Kettlebell 14kg

   Тег гумиран Kettlebell 14kg

   Напиши рецензија (0)
   3.790 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тежина на тег 14 kg.

   Тегот е достапен во две бои: виолетова и црна. 

   Димензии на производот: 19x24x14 cm.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121077
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тег гумиран Kettlebell 14kg

   16 други производи во иста категорија:

   Тег гумиран Kettlebell 14kg

   3.790 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ