Orion Fitness Classic L3 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Classic L3 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Classic L3 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Classic L3 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Classic L3 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Classic L3 мултифункционална справа за вежбање

   Orion Fitness Classic L3 мултифункционална справа за вежбање

   Напиши рецензија (0)
   59.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   МУЛТИФУНКЦИСКА ФИТНЕС СПРАВА СО 4 СТАНИЦИ ЗА ВЕЖБАЊЕ

    За тренирање на целото тело и сите мускулни групи (грб

    гради

    раце и нозе)

    24 различни вежби

    Вградени неколку додатоци кои овозможуваат вежбање склекови

    стомачни

    седнат и исправен трицепс...

    Вградени тежини 100кг

    Боксерска вреќа

    Клупа за вежбање стомачни мускули

    Издржливи макари со ABEC 7 лагери

    Заштита околу тежините

    Систем на брза промена на тежини

    Седиште и потпирач направени од комфорни материјали

    Сунѓери и гуми за идеален комфорт

    Интегрирани слики со вежби на самата справа

    Максимална тежина на корисник 150kg

    Димензии 200x225x230 cm

    Тежина 100кг

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   МУЛТИФУНКЦИСКА ФИТНЕС СПРАВА СО 4 СТАНИЦИ ЗА ВЕЖБАЊЕ

    За тренирање на целото тело и сите мускулни групи (грб

    гради

    раце и нозе)

    24 различни вежби

    Вградени неколку додатоци кои овозможуваат вежбање склекови

    стомачни

    седнат и исправен трицепс...

    Вградени тежини 100кг

    Боксерска вреќа

    Клупа за вежбање стомачни мускули

    Издржливи макари со ABEC 7 лагери

    Заштита околу тежините

    Систем на брза промена на тежини

    Седиште и потпирач направени од комфорни материјали

    Сунѓери и гуми за идеален комфорт

    Интегрирани слики со вежби на самата справа

    Максимална тежина на корисник 150kg

    Димензии 200x225x230 cm

    Тежина 100кг

   Гаранција: 12 месеци

   56085
   10 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness Classic L3 мултифункционална справа за вежбање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness Classic L3 мултифункционална справа за вежбање

   59.999 ден.
   со ДДВ