Степер
   Степер
   Степер
   Степер
   Степер
   Степер

   Степер

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Степер за вежбање во фитнес сала или дома.

   Во зависност од нивото на вежбање висината може да се прилагоди на 10 cm или 20 cm.

   Нелизгачка површина.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Максимално оптоварување 250 kg.

   Димензии на производот: 66x10x26 cm

   121027

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Степер

   16 други производи во иста категорија:

   Степер

   1.990 ден.
   со ДДВ