Orion Fitness Energy D3 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Energy D3 мултифункционална справа за вежбање

   Orion Fitness Energy D3 мултифункционална справа за вежбање

   Напиши рецензија (0)
   13.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Фитнес клупа за вежбање и дигање тергови со додаток за бицепс

    Вклучени држачи за шипка со тежини

    Идеална за вежбање стомачни мускули

    раце

    нозе

    гради

    бицепс и за истегнување

    Прилагодлив потпирач за грб во 5 позиции

    Максимална тежина на корисник 130kg

    Максимална тежина за тегови 150kg

    Димензии 165x105x125cm

    Тежина 40kg

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   77637
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness Energy D3 мултифункционална справа за вежбање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness Energy D3 мултифункционална справа за вежбање

   13.999 ден.
   со ДДВ