Orion Fitness SA200 Мини степер со јажиња
   Orion Fitness SA200 Мини степер со јажиња
   Orion Fitness SA200 Мини степер со јажиња
   Orion Fitness SA200 Мини степер со јажиња
   Orion Fitness SA200 Мини степер со јажиња
   Orion Fitness SA200 Мини степер со јажиња

   Orion Fitness SA200 Мини степер со јажиња

   Напиши рецензија (0)
   3.799 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мини степер со јажиња

    Идеално за вежбање искачување

    Хидрауличен начин на работа

    ЛЦД дисплеј кој покажува време

    калории и повторувања

    Вградени јажиња за тренинг на рацете

    Макисмална тежина на корисник 100kg

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   56083
   15 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness SA200 Мини степер со јажиња

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness SA200 Мини степер со јажиња

   3.799 ден.
   со ДДВ