Пилатес стап
   Пилатес стап

   Пилатес стап

   Напиши рецензија (0)
   490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Пилатес стапот е реквизит за вежби на техника на движење, флексибилност и идеален за рехабилитација.

   Малата тежина го прави исклучителен реквизит за индивидуално и групно вежбање.

   Димензии на производот: 156 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121066
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пилатес стап

   16 други производи во иста категорија:

   Пилатес стап

   490 ден.
   со ДДВ