• Ново
  MS ENERGY Flare електричен тротинет
  MS ENERGY Flare електричен тротинет
  MS ENERGY Flare електричен тротинет
  MS ENERGY Flare електричен тротинет
  MS ENERGY Flare електричен тротинет
  MS ENERGY Flare електричен тротинет

  MS ENERGY Flare електричен тротинет

  Напиши рецензија (0)
  57.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Градски електричен тротинет со високи перформанси со еден мотор од 600 W и моќност на висок вртежен момент.  Истражете ја иднината на електричните тротинети со нашите напредни функции: променлива регенеративна електронска сопирачка, која обезбедува ефикасно враќање на енергијата; прилагодлива стапка на вртежен момент за возење прилагодена на вашите преференции; батерија опремена со Smart BMS, која обезбедува интелигентно управување со вашиот тротинет. Редефинирајте го вашето патување со технологија која се прилагодува на вашите потреби за поинтелигентно и поефикасно искуство во возењето на тротинетот. 

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Ви го претставуваме нашиот градски електричен тротинет со високи перформанси со еден мотор од 600 W и моќност на висок вртежен момент.  Истражете ја иднината на електричните тротинети со нашите напредни функции: променлива регенеративна електронска сопирачка, која обезбедува ефикасно враќање на енергијата; прилагодлива стапка на вртежен момент за возење прилагодена на вашите преференции; батерија опремена со Smart BMS, која обезбедува интелигентно управување со вашиот тротинет. Редефинирајте го вашето патување со технологија која се прилагодува на вашите потреби за поинтелигентно и поефикасно искуство во возењето на тротинетот. Електричен тротинет MS Energy FLARE со моќен мотор од 600W, батерија од 48V и 15 Ah, двојно S-суспензија, електронска променлива сопирачка, странични LED светла, LCD дисплеј, гуми отпорни на дупчење и механизам за преклопување.

   

  Гаранција: 24 месеци.

  ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:
  Материјал Алуминиум
  Рамка Алуминиум
  Големина на тркала 10"
  Мотор (W) 600 W
  Батерија (Ah) 15.6 Ah
  Батерија (V) 48 V
  Максимален агол на искачување 22
  Максимален капацитет на оптоварување 120 kg
  Време на полнење (ч) 11 ч.
  Предно тркало Гума
  Задно тркало Гума
  Кочници Задна диск сопирачка
  Суспензија Преден + заден
  Тежина 27.2
  Висина 1258 
  Ширина 634
  Должина 1335 
  MS ENERGY Flare
  15 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  MS ENERGY Flare електричен тротинет

  16 други производи во иста категорија:

  MS ENERGY Flare електричен тротинет

  57.999 ден.
  со ДДВ