• Ново
  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет
  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет
  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет
  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет
  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет
  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет
  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет

  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет

  Напиши рецензија (0)
  39.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Електричниот тротинет MS Energy Urban 500 обезбедува врвна комбинација на перформанси, безбедност и удобност. Опремен со моќна батерија од 36V и 13 Ah, мотор од 500 W и тркала од 10 инчи, овој тротинет е идеален за различни терени. Гумите без цевки со гел против пункција обезбедуваат безбедно возење, додека предната суспензија дополнително ја подобрува удобноста. Тротинетот има носивост до 120 kg, а Smart BMS системот овозможува паметно управување со батеријата. Променливото регенеративно сопирање дополнително ја зголемува контролата при возење, обезбедувајќи стабилност и удобност.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Електричниот тротинет MS Energy Urban 500 обезбедува врвна комбинација на перформанси, безбедност и удобност. Опремен со моќна батерија од 36V и 13 Ah, мотор од 500 W и тркала од 10 инчи, овој тротинет е идеален за различни терени. Гумите без цевки со гел против пункција обезбедуваат безбедно возење, додека предната суспензија дополнително ја подобрува удобноста. Тротинетот има носивост до 120 kg, а Smart BMS системот овозможува паметно управување со батеријата. Променливото регенеративно сопирање дополнително ја зголемува контролата при возење, обезбедувајќи стабилност и удобност.

  Запознајте го вашиот идеален градски патник: опремен со робустен мотор од 500 W за брзо возење, без напор се преклопува и лесен за носење. Движете се удобно низ градските улици со предна суспензија и широки рачки. Уживајте во адаптивното сопирање со променливи опции за сопирање и многу електрична енергија со интелигентниот Smart BMS систем. Дизајниран за возачи кои сакаат беспрекорен спој на практичност, перформанси и паметна технологија.

  Гаранција: 24 месеци.

  ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:
  Материјал Алуминиум
  Рамка Алуминиум
  Големина на тркала 10"
  Мотор (W) 500 W
  Батерија (Ah) 13 Ah
  Батерија (V) 36 V
  Максимален агол на искачување 20
  Максимален капацитет на оптоварување 120 kg
  Време на полнење (ч) 9 ч.
  Предно тркало Гума
  Задно тркало Гума
  Кочници Задна диск сопирачка
  Суспензија Преден + заден
  Тежина 19
  Висина 1192
  Ширина 658
  Должина 1210
  MS ENERGY Urban 500
  18 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет

  16 други производи во иста категорија:

  MS ENERGY Urban 500 електричен тротинет

  39.999 ден.
  со ДДВ