Xiaomi Scooter 3 300W Black Електричен тротинет
   Xiaomi Scooter 3 300W Black Електричен тротинет

   Xiaomi Scooter 3 300W Black Електричен тротинет

   Напиши рецензија (0)
   30.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Максимална брзина:25km/h

   Опсег:30 km

   Тежина:13.2kg

   Сопирање:eABS + задна диск сопирачка со двојна подлога

   Моќност:300W

   Тип на мотор:Brushless DC motor

   Висина на возачот: 120cm-200cm

   Максимална тежина на возачот:100kg

   Време потребно за полнење:5.5h

   Температура за работа:-10°C ~ 40°C

   Гаранција: 1 година

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR4854GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Scooter 3 300W Black Електричен тротинет

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Scooter 3 300W Black Електричен тротинет

   30.990 ден.
   со ДДВ