• Ново
  MS ENERGY VORTEX Златен електричен тротинет
  MS ENERGY VORTEX Златен електричен тротинет
  MS ENERGY VORTEX Златен електричен тротинет
  MS ENERGY VORTEX Златен електричен тротинет
  MS ENERGY VORTEX Златен електричен тротинет
  MS ENERGY VORTEX Златен електричен тротинет

  MS ENERGY VORTEX Златен електричен тротинет

  Напиши рецензија (0)
  89.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  MS Energy eScooter VORTEX со моќни двојни мотори од 1200W нуди исклучителен спој на перформанси, безбедност и удобност во модерен дизајн. Опремен со моќна батерија од 52V 18Ah, предна и задна суспензија со двојни пружини, NUTT хидраулична диск сопирачка, сферично предно LED светло, вртење и стоп LED светла, модерен LCD дисплеј, двојна пружинска суспензија и гуми отпорни на дупчење за безбедно возење . Неговиот преклоплив механизам и режимот со 3 брзини обезбедуваат единствена и удобна употреба за максимално уживање.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  MS Energy eScooter VORTEX со моќни двојни мотори од 1200W нуди исклучителен спој на перформанси, безбедност и удобност во модерен дизајн. Опремен со моќна батерија од 52V 18Ah, предна и задна суспензија со двојни пружини, NUTT хидраулична диск сопирачка, сферично предно LED светло, вртење и стоп LED светла, модерен LCD дисплеј, двојна пружинска суспензија и гуми отпорни на дупчење за безбедно возење . Неговиот преклоплив механизам и режимот со 3 брзини обезбедуваат единствена и удобна употреба за максимално уживање.

   

  Гаранција: 24 месеци.

  Материјал Алуминиум 
  Рамка Алуминиум 
  Големина на тркала 10 
  Мотор (W) 2400 W
  Батерија (Ах) 18 
  Батерија (V) 52 В
  Максимален агол на искачување 38 
  Максимален капацитет на оптоварување 120 
  Време на полнење (ч) 9,3 ч
  Предно тркало Гума 
  Задно тркало Гума 
  Кочници Задна диск сопирачка 
  Суспензија Преден + заден 
  Тежина 31.12 
  Висина 1314 
  Ширина 634 
  Должина 1286 

  VORTEX zlaten
  15 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  MS ENERGY VORTEX Златен електричен тротинет

  16 други производи во иста категорија:

  MS ENERGY VORTEX Златен електричен тротинет

  89.999 ден.
  со ДДВ