• Ново
  Сет гумени ластици за вежбање
  Сет гумени ластици за вежбање

  Сет гумени ластици за вежбање

  Напиши рецензија (0)
  320 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Висококвалитетни фитнес ластици за вежбање изработени од латекс.

  • Секој ластик има различна јачина (X-light, light, medium, heavy, x-heavy) за да можете постепено да го зголемувате интензитетот на вашиот тренинг. 

  • Ластиците се во форма на круг и со леснотија ќе можете да ги поставите на различни делови од телото.

  • Димензии на пакувањето: 16x10x3 cm.

  • Димензии на производот:

  ▬ Ширина: 5 cm.

  ▬ Должина: 30 cm.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  • Висококвалитетни фитнес ластици за вежбање изработени од латекс.

  • Секој ластик има различна јачина (X-light, light, medium, heavy, x-heavy) за да можете постепено да го зголемувате интензитетот на вашиот тренинг. 

  • Ластиците се во форма на круг и со леснотија ќе можете да ги поставите на различни делови од телото.

  • Димензии на пакувањето: 16x10x3 cm.

  • Димензии на производот:

  ▬ Ширина: 5 cm.

  ▬ Должина: 30 cm.

  121012
  69 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Сет гумени ластици за вежбање

  16 други производи во иста категорија:

  Сет гумени ластици за вежбање

  320 ден.
  со ДДВ