Orion Fitness Energy D1 клупа за вежбање
   Orion Fitness Energy D1 клупа за вежбање

   Orion Fitness Energy D1 клупа за вежбање

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

    Коса клупа за вежбање стомачни мускули

    Лесно склоплива

    Максимална тежина на корисник 125kg

    Димензии 140x47x70cm

    Тежина 7.5kg

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

    Коса клупа за вежбање стомачни мускули

    Лесно склоплива

    Максимална тежина на корисник 125kg

    Димензии 140x47x70cm

    Тежина 7.5kg

    Гаранција: 12 месеци

   77635
   5 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness Energy D1 клупа за вежбање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness Energy D1 клупа за вежбање

   3.999 ден.
   со ДДВ