Тег гумиран Kettlebell 18kg
   Тег гумиран Kettlebell 18kg

   Тег гумиран Kettlebell 18kg

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   6.190 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тежина на тег 18 kg.

   Димензии на производот: 19x25x15 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121079
   16 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тег гумиран Kettlebell 18kg

   16 други производи во иста категорија:

   Тег гумиран Kettlebell 18kg

   4.990 ден.
   6.190 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ