Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Блог
Канцеларија
Канцеларија

40 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

 • Ново
  2.699 ден.4.990 ден.
  Биро Бостон Макс - белоБиро Бостон Макс - бело
  • Ново
   2.699 ден.4.990 ден.Редовна цена-2.291 ден. исклученоЦена
   Биро Бостон Макс - белоБиро Бостон Макс - бело
   • Ново
    Димензии: 120x75x60xm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
    2.699 ден.4.990 ден.Редовна цена-2.291 ден. исклученоЦена
    Биро Бостон Макс - белоБиро Бостон Макс - бело
    • Ново
     Димензии: 120x75x60xm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
     2.699 ден.4.990 ден.Редовна цена-2.291 ден. исклученоЦена
       3.490 ден.4.590 ден.
       Аголна полица ВикторијаАголна полица Викторија
         3.490 ден.4.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
         Аголна полица ВикторијаАголна полица Викторија
           Димензии: 33.5x33.5x159.5cm Растојание помеѓу полиците: 30cm Материјал: Иверица 1ва класа Метална конструкција ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
           3.490 ден.4.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
           Аголна полица ВикторијаАголна полица Викторија
             Димензии: 33.5x33.5x159.5cm Растојание помеѓу полиците: 30cm Материјал: Иверица 1ва класа Метална конструкција ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
             3.490 ден.4.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
             Полица со метална конструкција Луксор - атлантикПолица со метална конструкција Луксор - атлантик
               3.490 ден.4.690 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
               Полица со метална конструкција Луксор - атлантикПолица со метална конструкција Луксор - атлантик
                 Димензии: 66x34x160cm Длабочина на полиците: 30cm Растојание помеѓу полиците: 33.5cm Боја: Светло кафеава Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Рабовите на иверицата се обложени со...
                 3.490 ден.4.690 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                 Полица со метална конструкција Луксор - атлантикПолица со метална конструкција Луксор - атлантик
                   Димензии: 66x34x160cm Длабочина на полиците: 30cm Растојание помеѓу полиците: 33.5cm Боја: Светло кафеава Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Рабовите на иверицата се обложени со...
                   3.490 ден.4.690 ден.Редовна цена-1.200 ден. исклученоЦена
                     2.990 ден.3.990 ден.
                     Канцелариски стол Гастон - белКанцелариски стол Гастон - бел
                       2.990 ден.3.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                       Канцелариски стол Гастон - белКанцелариски стол Гастон - бел
                         Канцелариски столици
                         Сакате да го обновите вашиот ентериер со исклучително квалитетно и издржливо столче во ретро стил? Тогаш Гастон е парчето мебел кое го барате. Изработен од модерни и издржливи материјали, Гастон нуди врвен квалитет и ергономија - идеален за дома или за вашата канцеларија. Спецификации: Задниот наслон е изработен од полипропилен, седиште од еко кожа. Основен механизам со...
                         2.990 ден.3.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                         Канцелариски стол Гастон - белКанцелариски стол Гастон - бел
                           Канцелариски столици
                           Сакате да го обновите вашиот ентериер со исклучително квалитетно и издржливо столче во ретро стил? Тогаш Гастон е парчето мебел кое го барате. Изработен од модерни и издржливи материјали, Гастон нуди врвен квалитет и ергономија - идеален за дома или за вашата канцеларија. Спецификации: Задниот наслон е изработен од полипропилен, седиште од еко кожа. Основен механизам со...
                           2.990 ден.3.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                             8.290 ден.
                             Канцелариски стол MemoryКанцелариски стол Memory
                               8.290 ден.Цена
                               Канцелариски стол MemoryКанцелариски стол Memory
                                 Канцелариски столици
                                 Ако сакате удобност и релаксација, тогаш столицата Memory е парче мебел во кое треба да инвестирате. Ултра-мекиот тапацир е изработен од мрежеста ткаенина од микрофибер која истовремено дише.  Спецификации: Микрофибер Потпирач за раце Метална основа со пет тркалца PU Механизам на пеперутка Димензија: Должина: 60 ​​см Ширина: 61 см ...
                                 8.290 ден.Цена
                                 Канцелариски стол MemoryКанцелариски стол Memory
                                   Канцелариски столици
                                   Ако сакате удобност и релаксација, тогаш столицата Memory е парче мебел во кое треба да инвестирате. Ултра-мекиот тапацир е изработен од мрежеста ткаенина од микрофибер која истовремено дише.  Спецификации: Микрофибер Потпирач за раце Метална основа со пет тркалца PU Механизам на пеперутка Димензија: Должина: 60 ​​см Ширина: 61 см ...
                                   8.290 ден.Цена
                                     4.990 ден.6.000 ден.
                                     Канцелариски стол Joel сино-црнКанцелариски стол Joel сино-црн
                                       4.990 ден.6.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                       Канцелариски стол Joel сино-црнКанцелариски стол Joel сино-црн
                                         Канцелариски столици
                                         Оваа исклучително удобна канцелариска столица Joel ви нуди многу можности на прилагодување за да седите удобно во текот на денот.  Спецификации: - Висококвалитетна основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина - Екстра обложено седиште со мрежеста црна ткаенина и црн потпирач за грб што дише. - Прилагодување на висината  - Фиксирани црни...
                                         4.990 ден.6.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                         Канцелариски стол Joel сино-црнКанцелариски стол Joel сино-црн
                                           Канцелариски столици
                                           Оваа исклучително удобна канцелариска столица Joel ви нуди многу можности на прилагодување за да седите удобно во текот на денот.  Спецификации: - Висококвалитетна основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина - Екстра обложено седиште со мрежеста црна ткаенина и црн потпирач за грб што дише. - Прилагодување на висината  - Фиксирани црни...
                                           4.990 ден.6.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                             4.990 ден.6.000 ден.
                                             Канцелариски стол Joel црвено-црнКанцелариски стол Joel црвено-црн
                                               4.990 ден.6.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                               Канцелариски стол Joel црвено-црнКанцелариски стол Joel црвено-црн
                                                 Канцелариски столици
                                                 Оваа исклучително удобна канцелариска столица Joel ви нуди многу можности на прилагодување за да седите удобно во текот на денот.  Спецификации: - Висококвалитетна основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина - Екстра обложено седиште со мрежеста црна ткаенина и црн потпирач за грб што дише. - Прилагодување на висината  - Фиксирани црни...
                                                 4.990 ден.6.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                 Канцелариски стол Joel црвено-црнКанцелариски стол Joel црвено-црн
                                                   Канцелариски столици
                                                   Оваа исклучително удобна канцелариска столица Joel ви нуди многу можности на прилагодување за да седите удобно во текот на денот.  Спецификации: - Висококвалитетна основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина - Екстра обложено седиште со мрежеста црна ткаенина и црн потпирач за грб што дише. - Прилагодување на висината  - Фиксирани црни...
                                                   4.990 ден.6.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                     6.990 ден.8.000 ден.
                                                     Канцелариски стол Maestro сино-црнКанцелариски стол Maestro сино-црн
                                                       6.990 ден.8.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                       Канцелариски стол Maestro сино-црнКанцелариски стол Maestro сино-црн
                                                         Канцелариски столици
                                                         Оваа исклучително удобна канцелариска столица Maestro ви нуди многу можности за прилагодување за да седите удобно во текот на денот. Нејзината лесна конструкција обезбедуваа оптимална ефикасност и перформанси, а ергономскиот дизајн обезбедува максимална удобност и помага да се намали стресот. Спецификации: - Мрежест тапацир - ПП потпирач за рака - Механизам на...
                                                         6.990 ден.8.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                         Канцелариски стол Maestro сино-црнКанцелариски стол Maestro сино-црн
                                                           Канцелариски столици
                                                           Оваа исклучително удобна канцелариска столица Maestro ви нуди многу можности за прилагодување за да седите удобно во текот на денот. Нејзината лесна конструкција обезбедуваа оптимална ефикасност и перформанси, а ергономскиот дизајн обезбедува максимална удобност и помага да се намали стресот. Спецификации: - Мрежест тапацир - ПП потпирач за рака - Механизам на...
                                                           6.990 ден.8.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                             6.990 ден.8.000 ден.
                                                             Канцелариски стол Maestro црнКанцелариски стол Maestro црн
                                                               6.990 ден.8.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                               Канцелариски стол Maestro црнКанцелариски стол Maestro црн
                                                                 Канцелариски столици
                                                                 Оваа исклучително удобна канцелариска столица Maestro ви нуди многу можности за прилагодување за да седите удобно во текот на денот. Нејзината лесна конструкција обезбедуваа оптимална ефикасност и перформанси, а ергономскиот дизајн обезбедува максимална удобност и помага да се намали стресот. Спецификации: - Мрежест тапацир - ПП потпирач за рака - Механизам на...
                                                                 6.990 ден.8.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                 Канцелариски стол Maestro црнКанцелариски стол Maestro црн
                                                                   Канцелариски столици
                                                                   Оваа исклучително удобна канцелариска столица Maestro ви нуди многу можности за прилагодување за да седите удобно во текот на денот. Нејзината лесна конструкција обезбедуваа оптимална ефикасност и перформанси, а ергономскиот дизајн обезбедува максимална удобност и помага да се намали стресот. Спецификации: - Мрежест тапацир - ПП потпирач за рака - Механизам на...
                                                                   6.990 ден.8.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                     7.990 ден.
                                                                     Канцелариски стол SimplyКанцелариски стол Simply
                                                                       7.990 ден.Цена
                                                                       Канцелариски стол SimplyКанцелариски стол Simply
                                                                         Канцелариски столици
                                                                         Simply е за сите оние кои сакаат да комбинираат импресивен дизајн проследен со одлична егрономија.  Технички спецификации: * Седиштето го следи наклонот на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода на движење, но и ергономска поддршка на половината и 'рбетот. * Прилагодлива висина * Издржлива рамка * Задниот дел е покриен со специјална издржлива...
                                                                         7.990 ден.Цена
                                                                         Канцелариски стол SimplyКанцелариски стол Simply
                                                                           Канцелариски столици
                                                                           Simply е за сите оние кои сакаат да комбинираат импресивен дизајн проследен со одлична егрономија.  Технички спецификации: * Седиштето го следи наклонот на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода на движење, но и ергономска поддршка на половината и 'рбетот. * Прилагодлива висина * Издржлива рамка * Задниот дел е покриен со специјална издржлива...
                                                                           7.990 ден.Цена
                                                                             10.500 ден.11.990 ден.
                                                                             Менаџерски стол ЕндикаМенаџерски стол Ендика
                                                                               10.500 ден.11.990 ден.Редовна цена-1.490 ден. исклученоЦена
                                                                               Менаџерски стол ЕндикаМенаџерски стол Ендика
                                                                                 Канцелариски столици
                                                                                 Ако барате канцелариско столче со модерен дизајн во кое ќе се изгубите додека ги читате омилените книги или гледате телевизија? Тогаш канцеларискиот стол Ендика е вашиот најдобар избор. Спецификации: * Прилагодлива висина * Наслон и седиште изработени од армирана дрвена рамка во орев боја со голема издржливост и отпорност на абење.  * Метална основа на 5...
                                                                                 10.500 ден.11.990 ден.Редовна цена-1.490 ден. исклученоЦена
                                                                                 Менаџерски стол ЕндикаМенаџерски стол Ендика
                                                                                   Канцелариски столици
                                                                                   Ако барате канцелариско столче со модерен дизајн во кое ќе се изгубите додека ги читате омилените книги или гледате телевизија? Тогаш канцеларискиот стол Ендика е вашиот најдобар избор. Спецификации: * Прилагодлива висина * Наслон и седиште изработени од армирана дрвена рамка во орев боја со голема издржливост и отпорност на абење.  * Метална основа на 5...
                                                                                   10.500 ден.11.990 ден.Редовна цена-1.490 ден. исклученоЦена
                                                                                     11.900 ден.
                                                                                     Менаџерски стол ФернМенаџерски стол Ферн
                                                                                       11.900 ден.Цена
                                                                                       Менаџерски стол ФернМенаџерски стол Ферн
                                                                                         Канцелариски столици
                                                                                         Доколку барате канцелариски стол со модерен дизајн од средината на векот за удобност за време на работните часови, тогаш Ферн е вашиот најдобар избор. Спецификации: Механизам на навалување кој го следи наклонот на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода на движење, но и ергономска поддршка на половината и 'рбетот. Механизмот може да се заклучи во вертикална положба. ...
                                                                                         11.900 ден.Цена
                                                                                         Менаџерски стол ФернМенаџерски стол Ферн
                                                                                           Канцелариски столици
                                                                                           Доколку барате канцелариски стол со модерен дизајн од средината на векот за удобност за време на работните часови, тогаш Ферн е вашиот најдобар избор. Спецификации: Механизам на навалување кој го следи наклонот на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода на движење, но и ергономска поддршка на половината и 'рбетот. Механизмот може да се заклучи во вертикална положба. ...
                                                                                           11.900 ден.Цена
                                                                                             8.590 ден.
                                                                                             Менаџерски стол РобиМенаџерски стол Роби
                                                                                               8.590 ден.Цена
                                                                                               Менаџерски стол РобиМенаџерски стол Роби
                                                                                                 Канцелариски столици
                                                                                                 Оваа екстремно удобна менаџерска столица Роби има посебен изглед со нејзиниот заоблен дизајн на грбот, изработен од тапацир. Дизајнот на задниот дел ја прави удобна за сите типови работни простори. Спецификации -Тапацир од PU&PVC -ПП потпирач за рака -Механизам на пеперутка со навалување - PU тркалца -Лесно се чисти и отпорна е на...
                                                                                                 8.590 ден.Цена
                                                                                                 Менаџерски стол РобиМенаџерски стол Роби
                                                                                                   Канцелариски столици
                                                                                                   Оваа екстремно удобна менаџерска столица Роби има посебен изглед со нејзиниот заоблен дизајн на грбот, изработен од тапацир. Дизајнот на задниот дел ја прави удобна за сите типови работни простори. Спецификации -Тапацир од PU&PVC -ПП потпирач за рака -Механизам на пеперутка со навалување - PU тркалца -Лесно се чисти и отпорна е на...
                                                                                                   8.590 ден.Цена
                                                                                                     4.990 ден.7.000 ден.
                                                                                                     Канцелариски стол VelvetКанцелариски стол Velvet
                                                                                                       4.990 ден.7.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                       Канцелариски стол VelvetКанцелариски стол Velvet
                                                                                                         Канцелариски столици
                                                                                                         Дали сакате да го обновите вашиот простор со стол со исклучителен квалитет и издржливост? Ако е така, столот Velvet е она што го барате. Идеален и за дома и за канцеларија. Спецификации: * Наслон и седиште обложени со висококвалитетно кадифе со висока издржливост и отпорност на абење. Задниот дел го поддржува 'рбетот, а половината е понудена во розова боја. * Основен...
                                                                                                         4.990 ден.7.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                         Канцелариски стол VelvetКанцелариски стол Velvet
                                                                                                           Канцелариски столици
                                                                                                           Дали сакате да го обновите вашиот простор со стол со исклучителен квалитет и издржливост? Ако е така, столот Velvet е она што го барате. Идеален и за дома и за канцеларија. Спецификации: * Наслон и седиште обложени со висококвалитетно кадифе со висока издржливост и отпорност на абење. Задниот дел го поддржува 'рбетот, а половината е понудена во розова боја. * Основен...
                                                                                                           4.990 ден.7.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                             8.990 ден.10.500 ден.
                                                                                                             Гејмерски стол ХацеГејмерски стол Хаце
                                                                                                               8.990 ден.10.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                               Гејмерски стол ХацеГејмерски стол Хаце
                                                                                                                 Канцелариски столици
                                                                                                                 Ергономска конструкција, квалитетни материјали и модерн дизајн го прават овој стол во анатомски и релаксирачки за секојдневно користење дома или во вашата канцеларија. Технички спецификации: Механизам за релаксација, столот ги следи сите движења на телото напред и назад, нудејќи целосна слобода на движење, но и континуирана поддршка на грбот и 'рбетот.  Прилагодлива...
                                                                                                                 8.990 ден.10.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                 Гејмерски стол ХацеГејмерски стол Хаце
                                                                                                                   Канцелариски столици
                                                                                                                   Ергономска конструкција, квалитетни материјали и модерн дизајн го прават овој стол во анатомски и релаксирачки за секојдневно користење дома или во вашата канцеларија. Технички спецификации: Механизам за релаксација, столот ги следи сите движења на телото напред и назад, нудејќи целосна слобода на движење, но и континуирана поддршка на грбот и 'рбетот.  Прилагодлива...
                                                                                                                   8.990 ден.10.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                     8.990 ден.10.500 ден.
                                                                                                                     Гејмерски стол ЧелзиГејмерски стол Челзи
                                                                                                                       8.990 ден.10.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                       Гејмерски стол ЧелзиГејмерски стол Челзи
                                                                                                                         Канцелариски столици
                                                                                                                         Барате стол кој комбинира три во едно: игра, работа и релаксација? Тогаш Челзи е баш тоа што ви треба! Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени. Прилагодлива висина Издржлива и...
                                                                                                                         8.990 ден.10.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                         Гејмерски стол ЧелзиГејмерски стол Челзи
                                                                                                                           Канцелариски столици
                                                                                                                           Барате стол кој комбинира три во едно: игра, работа и релаксација? Тогаш Челзи е баш тоа што ви треба! Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени. Прилагодлива висина Издржлива и...
                                                                                                                           8.990 ден.10.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                             9.990 ден.11.500 ден.
                                                                                                                             Гејмерски стол Леони црно-синГејмерски стол Леони црно-син
                                                                                                                               9.990 ден.11.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                               Гејмерски стол Леони црно-синГејмерски стол Леони црно-син
                                                                                                                                 Канцелариски столици
                                                                                                                                 Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени Прилагодлива висина Основа од полипропилен во црна боја со сини детали Внатрешно има 24D обликувана пена Облога од синтетичка кожа ...
                                                                                                                                 9.990 ден.11.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                 Гејмерски стол Леони црно-синГејмерски стол Леони црно-син
                                                                                                                                   Канцелариски столици
                                                                                                                                   Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени Прилагодлива висина Основа од полипропилен во црна боја со сини детали Внатрешно има 24D обликувана пена Облога од синтетичка кожа ...
                                                                                                                                   9.990 ден.11.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                     9.990 ден.11.500 ден.
                                                                                                                                     Гејмерски стол Леони црно-белГејмерски стол Леони црно-бел
                                                                                                                                       9.990 ден.11.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                       Гејмерски стол Леони црно-белГејмерски стол Леони црно-бел
                                                                                                                                         Канцелариски столици
                                                                                                                                         Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени Прилагодлива висина Основа од полипропилен во црна боја со бели детали Внатрешно има 24D обликувана пена Облога од синтетичка кожа ...
                                                                                                                                         9.990 ден.11.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                         Гејмерски стол Леони црно-белГејмерски стол Леони црно-бел
                                                                                                                                           Канцелариски столици
                                                                                                                                           Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени Прилагодлива висина Основа од полипропилен во црна боја со бели детали Внатрешно има 24D обликувана пена Облога од синтетичка кожа ...
                                                                                                                                           9.990 ден.11.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                             11.990 ден.13.000 ден.
                                                                                                                                             Гејмерски стол Моза црно-црвенГејмерски стол Моза црно-црвен
                                                                                                                                               11.990 ден.13.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                               Гејмерски стол Моза црно-црвенГејмерски стол Моза црно-црвен
                                                                                                                                                 Канцелариски столици
                                                                                                                                                 Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени. Прилагодлива висина Издржлива рамка и ергономија Основа од полипропилен во црна боја со црвени детали Внатрешно има 24D обликувана...
                                                                                                                                                 11.990 ден.13.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                 Гејмерски стол Моза црно-црвенГејмерски стол Моза црно-црвен
                                                                                                                                                   Канцелариски столици
                                                                                                                                                   Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени. Прилагодлива висина Издржлива рамка и ергономија Основа од полипропилен во црна боја со црвени детали Внатрешно има 24D обликувана...
                                                                                                                                                   11.990 ден.13.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                     11.990 ден.13.000 ден.
                                                                                                                                                     Гејмерски стол Моза црно-сивГејмерски стол Моза црно-сив
                                                                                                                                                       11.990 ден.13.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                       Гејмерски стол Моза црно-сивГејмерски стол Моза црно-сив
                                                                                                                                                         Канцелариски столици
                                                                                                                                                         Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени. Прилагодлива висина Издржлива рамка и ергономија Основа од полипропилен во црна боја со сиви детали Внатрешно има 24D обликувана...
                                                                                                                                                         11.990 ден.13.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                         Гејмерски стол Моза црно-сивГејмерски стол Моза црно-сив
                                                                                                                                                           Канцелариски столици
                                                                                                                                                           Механизам за релаксација, така што седиштето ги следи сите движења на телото напред-назад, нудејќи целосна слобода, но и стабилна поддршка на половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 150 степени. Прилагодлива висина Издржлива рамка и ергономија Основа од полипропилен во црна боја со сиви детали Внатрешно има 24D обликувана...
                                                                                                                                                           11.990 ден.13.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                             11.990 ден.13.000 ден.
                                                                                                                                                             Гејмерски стол МиелГејмерски стол Миел
                                                                                                                                                               11.990 ден.13.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                               Гејмерски стол МиелГејмерски стол Миел
                                                                                                                                                                 Канцелариски столици
                                                                                                                                                                 * Механизам на пеперутка / Прилагодлив грб: така што седиштето може да се заклучи во која било положба што сакате, нудејќи стабилна поддршка за половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 180 степени  * Механизам за навалување на коленото: Механизмот за повлекување е прилагодлив во однос на тежината на корисникот и може да се заклучи во различни...
                                                                                                                                                                 11.990 ден.13.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                 Гејмерски стол МиелГејмерски стол Миел
                                                                                                                                                                   Канцелариски столици
                                                                                                                                                                   * Механизам на пеперутка / Прилагодлив грб: така што седиштето може да се заклучи во која било положба што сакате, нудејќи стабилна поддршка за половината и 'рбетот. Способност за навалување и стабилизирање на грбот до 180 степени  * Механизам за навалување на коленото: Механизмот за повлекување е прилагодлив во однос на тежината на корисникот и може да се заклучи во различни...
                                                                                                                                                                   11.990 ден.13.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                     12.990 ден.15.000 ден.
                                                                                                                                                                     Менаџерски стол Сонар црнМенаџерски стол Сонар црн
                                                                                                                                                                       12.990 ден.15.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                       Менаџерски стол Сонар црнМенаџерски стол Сонар црн
                                                                                                                                                                         Канцелариски столици
                                                                                                                                                                         Супер удобна и стилска канцеларсика столица, која ќе ви го олесни седењето пред компјутер.  Спецификации: -Висококвалитетна метална хромирана основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина -Тип на рачка за рака - прилагодлив - Дополнително обложено седиште и потпирач за грб за зголемена удобност -Прилагодување на висината со способност за...
                                                                                                                                                                         12.990 ден.15.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                         Менаџерски стол Сонар црнМенаџерски стол Сонар црн
                                                                                                                                                                           Канцелариски столици
                                                                                                                                                                           Супер удобна и стилска канцеларсика столица, која ќе ви го олесни седењето пред компјутер.  Спецификации: -Висококвалитетна метална хромирана основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина -Тип на рачка за рака - прилагодлив - Дополнително обложено седиште и потпирач за грб за зголемена удобност -Прилагодување на висината со способност за...
                                                                                                                                                                           12.990 ден.15.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                             12.990 ден.15.000 ден.
                                                                                                                                                                             Менаџерски стол Сонар белМенаџерски стол Сонар бел
                                                                                                                                                                               12.990 ден.15.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                               Менаџерски стол Сонар белМенаџерски стол Сонар бел
                                                                                                                                                                                 Канцелариски столици
                                                                                                                                                                                 Супер удобна и стилска канцеларсика столица, која ќе ви го олесни седењето пред компјутер.  Спецификации: -Висококвалитетна метална хромирана основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина -Тип на рачка за рака - прилагодлив - Дополнително обложено седиште и потпирач за грб за зголемена удобност -Прилагодување на висината со способност за...
                                                                                                                                                                                 12.990 ден.15.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                 Менаџерски стол Сонар белМенаџерски стол Сонар бел
                                                                                                                                                                                   Канцелариски столици
                                                                                                                                                                                   Супер удобна и стилска канцеларсика столица, која ќе ви го олесни седењето пред компјутер.  Спецификации: -Висококвалитетна метална хромирана основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина -Тип на рачка за рака - прилагодлив - Дополнително обложено седиште и потпирач за грб за зголемена удобност -Прилагодување на висината со способност за...
                                                                                                                                                                                   12.990 ден.15.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                     12.990 ден.15.000 ден.
                                                                                                                                                                                     Менаџерски стол ТокиоМенаџерски стол Токио
                                                                                                                                                                                       12.990 ден.15.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                       Менаџерски стол ТокиоМенаџерски стол Токио
                                                                                                                                                                                         Канцелариски столици
                                                                                                                                                                                         Овој модерен канцелариски стол има пет тркалца, копче за затегнување на навалување, рачка за заклучување на навалување и пневматско прилагодување на висината. Спецификации: -Висококвалитетна метална хромирана основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина -Тип на рачка за рака - прилагодлив -Дополнително обложено седиште и потпирач за грб за...
                                                                                                                                                                                         12.990 ден.15.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                         Менаџерски стол ТокиоМенаџерски стол Токио
                                                                                                                                                                                           Канцелариски столици
                                                                                                                                                                                           Овој модерен канцелариски стол има пет тркалца, копче за затегнување на навалување, рачка за заклучување на навалување и пневматско прилагодување на висината. Спецификации: -Висококвалитетна метална хромирана основа со двојни тркалца за дополнителна стабилност и цврстина -Тип на рачка за рака - прилагодлив -Дополнително обложено седиште и потпирач за грб за...
                                                                                                                                                                                           12.990 ден.15.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                           Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cmМетална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
                                                                                                                                                                                             1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                             Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cmМетална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
                                                                                                                                                                                               Масичка која обезбедува простран простор за вашиот лаптоп, десктоп компјутер, монитор и друго. Модерна и стилска комбинација во боја на орев која одговара на секој декор на просторот. Карактеристики: - Топ медијапан со меламинска облога - Метална стабилна конструкција - Висина која се подесува Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 40 см ...
                                                                                                                                                                                               1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                               Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cmМетална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
                                                                                                                                                                                                 Масичка која обезбедува простран простор за вашиот лаптоп, десктоп компјутер, монитор и друго. Модерна и стилска комбинација во боја на орев која одговара на секој декор на просторот. Карактеристики: - Топ медијапан со меламинска облога - Метална стабилна конструкција - Висина која се подесува Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 40 см ...
                                                                                                                                                                                                 1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                 Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cmМетална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
                                                                                                                                                                                                   1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                   Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cmМетална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
                                                                                                                                                                                                     Масичка која обезбедува простран простор за вашиот лаптоп, десктоп компјутер, монитор и друго. Модерна и стилска комбинација во боја на даб која одговара на секој декор на просторот. Карактеристики: - Топ медијапан со меламинска облога - Метална стабилна конструкција - Висина која се подесува Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 40 см ...
                                                                                                                                                                                                     1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                     Метална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cmМетална масичка за компјутер со подесување на висина 60x40x69-90cm
                                                                                                                                                                                                       Масичка која обезбедува простран простор за вашиот лаптоп, десктоп компјутер, монитор и друго. Модерна и стилска комбинација во боја на даб која одговара на секој декор на просторот. Карактеристики: - Топ медијапан со меламинска облога - Метална стабилна конструкција - Висина која се подесува Димензии: Должина: 60 ​​см Ширина: 40 см ...
                                                                                                                                                                                                       1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                         6.900 ден.8.190 ден.
                                                                                                                                                                                                         Работен стол Batman BlackРаботен стол Batman Black
                                                                                                                                                                                                           6.900 ден.8.190 ден.Редовна цена-1.290 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                           Работен стол Batman BlackРаботен стол Batman Black
                                                                                                                                                                                                             Канцелариски столици
                                                                                                                                                                                                             Димензии:  Должина: 60 ​​см Длабочина: 57 см Висина (макс): 129 см
                                                                                                                                                                                                             6.900 ден.8.190 ден.Редовна цена-1.290 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                             Работен стол Batman BlackРаботен стол Batman Black
                                                                                                                                                                                                               Канцелариски столици
                                                                                                                                                                                                               Димензии:  Должина: 60 ​​см Длабочина: 57 см Висина (макс): 129 см
                                                                                                                                                                                                               6.900 ден.8.190 ден.Редовна цена-1.290 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                 IKEA SMALLEN Стол со механизам на вртењеIKEA SMALLEN Стол со механизам на вртење
                                                                                                                                                                                                                   3.490 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                   IKEA SMALLEN Стол со механизам на вртењеIKEA SMALLEN Стол со механизам на вртење
                                                                                                                                                                                                                     3.490 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                     IKEA SMALLEN Стол со механизам на вртењеIKEA SMALLEN Стол со механизам на вртење
                                                                                                                                                                                                                       3.490 ден.Цена
                                                                                                                                                                                                                         2.699 ден.4.990 ден.
                                                                                                                                                                                                                         Биро Бостон Макс - антрацитБиро Бостон Макс - антрацит
                                                                                                                                                                                                                           2.699 ден.4.990 ден.Редовна цена-2.291 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                           Биро Бостон Макс - антрацитБиро Бостон Макс - антрацит
                                                                                                                                                                                                                             Димензии: 120x75x60xm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                                                                                                                                                                                                             2.699 ден.4.990 ден.Редовна цена-2.291 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                             Биро Бостон Макс - антрацитБиро Бостон Макс - антрацит
                                                                                                                                                                                                                               Димензии: 120x75x60xm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                                                                                                                                                                                                               2.699 ден.4.990 ден.Редовна цена-2.291 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                                 2.699 ден.4.990 ден.
                                                                                                                                                                                                                                 Биро Бостон Макс - атлантикБиро Бостон Макс - атлантик
                                                                                                                                                                                                                                   2.699 ден.4.990 ден.Редовна цена-2.291 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                                   Биро Бостон Макс - атлантикБиро Бостон Макс - атлантик
                                                                                                                                                                                                                                     Димензии: 120x75x60xm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                                                                                                                                                                                                                     2.699 ден.4.990 ден.Редовна цена-2.291 ден. исклученоЦена
                                                                                                                                                                                                                                     Биро Бостон Макс - атлантикБиро Бостон Макс - атлантик
                                                                                                                                                                                                                                       Димензии: 120x75x60xm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите. Метална конструкција
                                                                                                                                                                                                                                       2.699 ден.4.990 ден.Редовна цена-2.291 ден. исклученоЦена