Полица Емили
   Полица Емили
   Полица Емили
   Полица Емили
   Полица Емили
   Полица Емили

   Полица Емили

   Напиши рецензија (0)
   2.690 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 1.309 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: висина 172cm | ширина 55,3cm | длабочина 20cm

   Растојание помеѓу полиците: 32,1cm

   Боја: Бела

   Полицата е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: висина 172cm | ширина 55,3cm | длабочина 20cm

   Растојание помеѓу полиците: 32,1cm

   Боја: Бела

   Полицата е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   Лесна и брза монтажа според детално упатство за составување, за 5 минути.

   15-02-01
   13 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Емили

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Емили

   2.690 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 1.309 ден.
   со ДДВ