• Ново
  Полица Емили - атлантик
  Полица Емили - атлантик
  Полица Емили - атлантик
  Полица Емили - атлантик
  Полица Емили - атлантик

  Полица Емили - атлантик

  Напиши рецензија (0)
  2.590 ден.
  3.999 ден.
  Заштеди 1.409 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензии: висина 172cm | ширина 55,3cm | длабочина 20cm

  Растојание помеѓу полиците: 32,1cm

  Боја: Атлантик

  Полицата е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензии: висина 172cm | ширина 55,3cm | длабочина 20cm

  Растојание помеѓу полиците: 32,1cm

  Боја: Атлантик

  Полицата е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Лесна и брза монтажа според детално упатство за составување, за 5 минути.

  15-02-02
  24 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Полица Емили - атлантик

  16 други производи во иста категорија:

  Полица Емили - атлантик

  2.590 ден.
  3.999 ден.
  Заштеди 1.409 ден.
  со ДДВ