IKEA KALLAX полица
   IKEA KALLAX полица
   IKEA KALLAX полица
   IKEA KALLAX полица

   IKEA KALLAX полица

   Напиши рецензија (0)
   10.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   IKEA KALLAX полица 

   Карактеристики на производот:

   Материјал: иверица

   Боја: избелен даб

   Димензии на производот:

   Ширина: 77 см

   Длабочина: 39 см

   Висина: 147 см

   Макс. оптеретување на рафт: 13 кг 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   IKEA KALLAX полица 

   Карактеристики на производот:

   Материјал: иверица

   Боја: избелен даб

   Димензии на производот:

   Ширина: 77 см

   Длабочина: 39 см

   Висина: 147 см

   Макс. оптеретување на рафт: 13 кг 

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 149 см

   Ширина: 41 см

   Висина: 16 см

   Бруто тежина: 22.28 кг

   324518
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA KALLAX полица

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA KALLAX полица

   10.990 ден.
   со ДДВ